I. H2O Foci Kupa és Családi nap

I. H2O Foci Kupa és Családi nap
Időpont: 2014. március 22. 9:00
Helyszín: Budapest, Fáy utcai Vasas Sporttelep
Résztvevők:

Nemzeti Fejlesztési Minisztérium

Magyar Energetikai és Közmű-szabályozási Hivatal 

Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zrt.

Országos Vízügyi Főigazgatóság 

Duna Menti Regionális Vízmű Zrt. 

Dunántúli Regionális Vízmű Zrt.

Északdunántúli Vízmű Zrt.

Északmagyarországi Regionális Vízművek Zrt.

Tiszamenti Regionális Vízművek Zrt.

Alföldvíz Zrt.

Aqua Szolgáltató Kft. 

Bácsvíz Zrt.

Borsodvíz Zrt.

Dél Zalai Víz és Csatornamű Zrt. 

Fővárosi Vízművek Zrt.

Gyulai Közüzemi Kft.

Heves Megyei Vízmű Zrt.

Kavíz Kaposvári Víz- és Csatornamű Kft. 

Pápai Vízmű Zrt.

Soproni Vízmű Zrt. 

Szegedi Vízmű Zrt.

Vasivíz Vas Megyei Víz- és Csatornamű Zrt.

Víz- és Csatornázási Művek Koncessziós Zrt.

Zalavíz Zrt.

I. H2O Foci Kupa és Családi nap

I. H2O Foci Kupa és Családi nap a Víz Világnapján
A DMRV Zrt. vitte el a vándorserleget, az Aqua Kft. főzött a legjobban

A résztvevő csapatok elismerésre méltó teljesítményének, a kezdeményezést felkaroló lelkes támogatóknak, nem utolsó sorban pedig a szervezők erőfeszítéseinek köszönhetően sikerrel mutatkozott be az elmúlt szombaton a Fáy utcai Vasas Sportközpontban az I. H2O Foci Kupa és Családi nap, amely a maga eszközeivel és üzenetével a március 22-i Víz Világnapját köszöntötte. 

A hagyományteremtő szándékkal meghirdetett sporteseményen szinte a teljes vízipari szektor képviseltette magát, de meghívást kapott a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium és a Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zrt. együttese is. A kezdeményezést támogatva a fővédnöki tisztet dr. Dorkota Lajos, a Magyar Energetikai és Közmű-szabályozási Hivatal elnöke töltötte be.

A végig sportszerű 24 csapatos foci torna döntőjében a Duna Menti Regionális Vízmű összeszokott együttese a rendes játékidő végéig nem tudott gólt rúgni az elődöntőben brillírozó Gyulai Közüzemi Kft. „válogatottjának”, a büntetőrúgó párbajt viszont megnyerte, így ennek is köszönhetően vihette el a MOM Zrt. által felajánlott díszes, és a „szakmához illő” vándorserlegét. A bronzmérkőzésen a Heves Megyei Vízmű Zrt. és a Vasivíz Vas Megyei Víz- és Csatornamű Zrt. csapatai mérték össze a tudásukat, előbbiek 5:0-ás sikerrel bizonyították, hogy a torna hetedik órájában is helyén van a szívűk.

A torna gólkirálya a bronzérmes hevesi csapatot erősítő Szabó László lett, Valakovics Tibor az elődöntő előtt búcsúra kényszerült Északdunántúli Vízmű Zrt. kapusa vehetett még át különdíjat.

A szabadtéri szakácsművészet kiválóságai „mérkőztek meg” egymással a bográcsfőző versenyen, ahol a Mosonmagyaróvárt képviselő Aqua Szolgáltató Kft. bogácsozója érdemelte ki az első helyet.

„Büszkék vagyunk arra, hogy a résztvevők és a támogatók is elégedetten távoztak a szabadidős rendezvényünkről, amely a résztvevő csapatokkal érkező cégvezetőknek és a szponzoroknak értékes találkozási lehetőséget biztosított. Továbbra is az a célunk, hogy egyre többen töltsék a szabadidejüket sportolással, és emellett az is, hogy minden vendégünknek közös, felfrissüléssel szolgáló élményt biztosítsunk” – hangsúlyozta az esemény után Szalay Gergő, a PromoSport Kft. ügyvezetője.

Külön köszönet a torna kiemelt főtámogatóinak, az Északdunántúli Vízmű Zrt.-nek, az Északmagyarországi Regionális Vízművek Zrt.-nek, a Tiszamenti Regionális Vízművek Zrt.nek, valamint további Támogatóinknak. 

Beharangozó

Március 22-én, a víz világnapján egy újszerű rendezvény mutatkozik be a Fáy utcai Vasas Sportközpontban, amellyel nemes hagyományt kívánunk teremteni. Első alkalommal hívjuk meg hazánk kiemelt víziközmű szolgáltatóit tavaszi családi- és sportnapunkra, az I. H2O Kupára. A rendezvény fő programeleme a premier focitorna lesz, a víziközmű vállalatok hölgy dolgozóinak pedig aerobik órákkal és bográcsfőző versennyel készülünk.

A rendezvény megszervezésével egy olyan családi- és sportnapot szeretnénk megvalósítani, amely nem csak az egészséges életmódról, hanem a közösségépítésről és tartalmas kikapcsolódásról is szól.

I. H2O Foci Kupa és Családi nap
Időpont: 2014. március 22. 9:00
Helyszín: Budapest, Fáy utcai Vasas Sporttelep
Résztvevők:

Nemzeti Fejlesztési Minisztérium

Magyar Energetikai és Közmű-szabályozási Hivatal 

Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zrt.

Országos Vízügyi Főigazgatóság 

Duna Menti Regionális Vízmű Zrt. 

Dunántúli Regionális Vízmű Zrt.

Északdunántúli Vízmű Zrt.

Északmagyarországi Regionális Vízművek Zrt.

Tiszamenti Regionális Vízművek Zrt.

Alföldvíz Zrt.

Aqua Szolgáltató Kft. 

Bácsvíz Zrt.

Borsodvíz Zrt.

Dél Zalai Víz és Csatornamű Zrt. 

Fővárosi Vízművek Zrt.

Gyulai Közüzemi Kft.

Heves Megyei Vízmű Zrt.

Kavíz Kaposvári Víz- és Csatornamű Kft. 

Pápai Vízmű Zrt.

Soproni Vízmű Zrt. 

Szegedi Vízmű Zrt.

Vasivíz Vas Megyei Víz- és Csatornamű Zrt.

Víz- és Csatornázási Művek Koncessziós Zrt.

Zalavíz Zrt.

Eredmények

CSOPORTBEOSZTÁS

A csoport

A1 Dél Zalai Víz- és Csatornamű Zrt. 

A2 Északdunántúli Vízmű Zrt.

A3 Nemzeti Fejlesztési Minisztérium

A4 Gyulai Közüzemi Kft.

A5 Soproni Vízmű Zrt.

A6 Zalavíz Zrt.

B csoport

B1 Tiszamenti Regionális Vízművek Zrt.

B2 Pápai Vízmű Zrt.

B3 Borsodvíz Zrt.

B4 Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zrt.

B5 Víz- és Csatornázás Művek Koncessziós Zrt.

B6 Duna Menti Regionális Vízmű Zrt.

C csoport

C1 Északmagyarországi Regionális Vízművek Zrt.

C2 Aqua Szolgáltató Kft.

C3 KAVÍZ Kaposvársi Víz- és Csatornamű Kft.

C4 Országos Vízügyi Főigazgatóság

C5 Alföldvíz Zrt.

C6 Heves Megyei Vízmű Zrt.

D csoport

D1 Vasivíz Vas Megyei Víz- és Csatornamű Zrt.

D2 Bácsvíz Zrt.

D3 Fővárosi Vízművek Zrt.

D4 Szegedi Vízmű Zrt.

D5 Magyar Energetikai és Közmű-szabályozási Hivatal

D6 Dunántúli Regionális Vízmű Zrt.

 

CSOPORTMÉRKŐZÉSEK 

1. pálya      Eredm.      2. pálya     Eredm.     3. pálya      Eredm.      4. pálya     Eredm.

A1 – A2        0 - 1       B1 – B2       3 - 0       C1 – C2       2 - 1       D1 – D2       2 - 1

A3 – A4        1 - 2       B3 – B4       0 - 2       C3 – C4       1 - 0       D3 – D4       3 - 2

A5 – A6        3 - 0       B5 – B6       0 - 2       C5 – C6       1 - 2       D5 – D6       0 - 2

A1 – A4        0 - 2       B1 – B4       0 - 2       C1 – C4       3 - 0       D1 – D4       3 - 0

A2 – A6        3 - 0       B2 – B6       1 - 2       C2 – C6       1 - 0       D2 – D6       0 - 0

A3 – A5        0 - 3       B3 – B5       0 - 1       C3 – C5       0 - 1       D3 – D5       2 - 2

A1 – A6        2 - 0       B1 – B6       0 - 2       C1 – C6       0 - 3       D1 – D6       1 - 1

A4 – A5        1 - 1       B4 – B5       2 - 0       C4 – C5       1 - 1       D4 – D5       0 - 0

A2 – A3        3 - 1       B2 – B3       3 - 0       C2 – C3       2 - 1       D2 – D3       0 - 1

A1 – A5        4 - 0       B1 – B5       2 - 2       C1 – C5       0 - 2       D1 – D5       0 - 0

A6 – A3        1 - 3       B6 – B3       3 - 0       C6 – C3       3 - 2       D6 – D3       2 - 1

A4 – A2        0 - 1       B4 – B2       1 - 1       C4 – C2       0 - 1       D4 – D2       1 - 1

A1 – A3        1 - 0       B1 – B3       1 - 2       C1 – C3       2 - 0       D1 – D3       2 - 1

A5 – A2        2 - 0       B5 – B2       1 - 1       C5 – C2       2 - 0       D5 – D2       0 - 1

A6 – A4        1 - 7       B6 – B4       0 - 1       C6 – C4       2 - 1       D6 – D4       1 - 1

 

NEGYEDDÖNTŐK 

A csoport I. helyezett – B csoport II. helyezett
Északdunántúli Vízmű Zrt. - Duna Menti Regionális Vízmű Zrt.        2 - 3

C csoport I. helyezett – D csoport II. helyezett
Heves Megyei Vízmű Zrt. - Dunántúli Regionális Vízmű Zrt.             2 - 0

A csoport II. helyezett – B csoport I. helyezett
Gyulai Közüzemi Kft. - Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zrt.              1 - 1 (4 - 3)

C csoport II. helyezett – D csoport I. helyezett
Alföldvíz Zrt. - Vasivíz Vas Megyei Víz- és Csatornamű Zrt.             0 - 0 (1 - 2)

 

ELŐDÖNTŐK

Negyeddöntő 1. nyertes – Negyeddöntő 2. nyertes
Duna Menti Regionális Vízmű Zrt. - Heves Megyei Vízmű Zrt.             1 - 0

Negyeddöntő 3. nyertes – Negyeddöntő 4. nyertes
Gyulai Közüzemi Kft. - Vasivíz Vas Megyei Víz- és Csatornamű Zrt.    5 - 0

 

DÖNTŐK

1. helyért

Elődöntő 1. nyertes– Elődöntő 2. nyertes
Duna Menti Regionális Vízmű Zrt. - Gyulai Közüzemi Kft.                       0 - 0 (2 - 0)

3. helyért

Elődöntő 1. vesztes – Elődöntő 2. vesztes                                              
Heves Megyei Vízmű Zrt. - Vasivíz Vas Megyei Víz- és Csatornamű Zrt.   5 - 0